سامانه خبری دنیای ورزش

آخرین بروزرسانی : ساعت :
بازدید :

اسماعیلاگیچ: مشکلی با الله‌کرم نداشتم


0 امتیاز
146 بازدید
سرمربی تیم ملی هندبال ایران با اشاره به لزوم پشتوانه‌سازی برای هندبال ایران درباره اختلاف با برخی از ملی‌پوشان ابهام‌زدایی کرد.

 |  

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، عرفان اسماعیلاگیچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران در آستانه اعزام به مسابقات انتخابی المپیک اظهار کرد: باید بدانیم با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که از بهترین‌های دنیا هستند. بازی با این تیم‌ها آسان نیست. ما واقع‌گرا هستیم. با توجه به شرایط و شناخت از تیم خود به مسابقات می‌رویم. هر تیمی برای موفقیت در این مسابقات باید از مدت‌ها قبل تمرینات مستمر و پشتوانه‌سازی خوبی داشته باشد و بدون این شرایط قطعا نتیجه نمی‌گیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ناامید هستید، گفت: اگر می‌خواهید انگیزه من را بدانید برای قهرمانی می‌رویم اما باید واقع‌گرا باشیم و عملکرد خود را بر اساس هدف بسنجیم. ورزش نیاز به کار و تلاش مستمر دارد. اگر نجنگید چگونه می‌خواهید نتیجه بگیرید؟

سرمربی تیم ملی هندبال ایران تاکید کرد: اگر می‌خواهید هندبال خوبی داشته باشید، باید تلاش‌ها ادامه‌دار شود، باشگاه‌ها بیشتر کار کنند و ورزشکاران شرایط حرفه‌ای را به صورت مستمر تجربه کنند. ورزش پدیده‌ای نیست که در کوتاه‌مدت جواب بدهد. شما باید جایگاه خود را بدانید و برای این جایگاه و ارتقای آن تلاش کنید.

اسماعیلاگیچ در مورد دلیل اختلاف با الله‌کرم استکی و دانیال کومایش نیز گفت: آنها بازیکنان ایران هستند. از طرف فدراسیون قبلا برای آنها دعوت‌نامه فرستاده شده بود. الله‌کرم نتوانست به اردوها بیاید. من همه بازیکنان را دعوت کرده بودم. من هیچ مشکلی با الله‌کرم نداشتم. دانیال کومایش نیز خودش به فدراسیون اعلام کرده بود که نمی‌آید. به هر حال من سعی کردم از همه بازیکنان استفاده کنم.

وی درباره ادامه همکاری با فدراسیون نیز گفت: همه چیز بستگی به شرایط دارد. نمی‌توانم الان در این‌باره حرفی بزنم. همکاری من با فدراسیون در سال آینده به خیلی چیزها بستگی دارد. برای پیشرفت نمی‌توان در کوتاه‌مدت کارهای بزرگ کرد. من سعی کردم در مدت حضورم در ایران به تیم ملی کمک کنم اما اینکه هنوز بسیاری از مسایل حل نشده است، ربطی به کار من ندارد. اینکه بازیکن به دلیل شرایطی نمی‌تواند در باشگاه یا تیم ملی بازی کند، یک موضوع خارج از حوزه کار سرمربی است. مسایل فنی و مدیریتی داخل اردو چیزی بود که من سعی کردم آن را مدیریت کنم.منبع خبر
comments powered by Disqus


Built on idea With love

2013-1392

Hamha.ir Lab