سامانه خبری دنیای ورزش

آخرین بروزرسانی : ساعت :
بازدید :

اعلام برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی والیبال


0 امتیاز
162 بازدید
سرپرست تیم ملی والیبال ایران از برنامه ریزی دقیق کادر فنی برای رویارویی با فرانسه و لهستان در دیدارهای تدارکاتی قبل از انتخابی المپیک خبر داد.

 |  

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، امیر خوشخبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران با اشاره به برنامه ریزی کادر فنی اظهار کرد: در نظر داریم که تیم ملی برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی در روز 20 اردیبهشت ماه عازم فرانسه شود و بعد از پنج روز به تهران باز گردد. همچنین کاروان ایران برای انجام دو دیدار تدارکاتی با لهستان از روز 31 اردیبهشت یا اول خرداد عازم ژاپن خواهد شد و در این کشور دو دیدار دوستانه با لهستان برگزار می کند.

وی افزود: خوشبختانه هماهنگی های لازم برای در اختیار گرفتن کمپ و سالن تمرینی با ژاپنی ها انجام شده و آن‌ها نیز همکاری بسیار مطلوبی انجام دادند. آنها هم دوست دارند که ایران نتیجه بگیرد زیرا بدشان نمی آید دو تیم از آسیا سهمیه المپیک بگیرد. ما هم خیلی امیدوار هستیم که بتوانیم روی یکی از سکو‌های مسابقات بایستیم.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره ترکیب نهایی کادر فنی ایران در این مسابقات هم گفت: لوزانو تازه دیروز به ایران آمده و هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است. فعلا به صورت چرخشی از همه نیروها استفاده می کند تا به زودی به جمع بندی در این باره برسد.


منبع خبر
comments powered by Disqus


Built on idea With love

2013-1392

Hamha.ir Lab